BİZE ULAŞIN : +90 (553) 570 – 8888 yada REZERVASYON YAPIN

Pınar Restaurant

1982 yılında ses sanatçısı Zeki Çetin tarafından Caddebostan’da kurulan Pınar Restaurant şu anda Maltepe NARCITY sosyal tesislerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Cumartesi günleri  Fasıl ve Türk Sanat Müziği programları ve zengin menü seçenekleri ile üst katımızda devam etmekte, alt katımızda da 7 gün boyu Cafe-Restoranımız siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir.


 • Pınar Restaurant

  47 yıldır sizlere büyük bir keyifle hizmet veriyoruz.

  1982 yılında Türk Sanat Musikisi sevenlere Caddebostan'da hizmet vermeye başlayan Pınar Restaurant kısa sürede 2150 m² kapalı alanı olan Maltepe Pınar Restaurant'a dönüştü.

  Hürriyet gazetesi tarafından en iyi fasıl mekanı seçilen Pınar Restaurant şu anda Başıbüyük'te NARCITY'de sizlere hizmet vermektedir.

  DETAYLAR
 • Menümüz

  Her türlü damak zevkine özenle seçilmiş menü seçenekleri

  Alt katımız cafe ve bistro da her gün sabah saat 09:00'dan 01:00'e kadar çayından kahvesinden çorbasından sandwich’inden burger’ına İtalyan makarnalarından et, tavuk ve Safranbolu böreğine kadar zengin menü çeşitlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

  DETAYLAR
 • Özel Davetler

  Özel Davetleriniz

  Özel davetleriniz için farklı menü ve uygulama seçenekleri sunuyoruz. Kurumsal Toplantılarınız, vakıf buluşmaları, organizasyon ve etkinlikleri rahatlıkla yapabileceğiniz teras katımıza sizleri bekleriz.

  AYRINTILAR